Skip links
2022

Imma Greens Hostivice

Sdílet:

typ stavby

Rodinné domy

LOkace

Praha - západ, Hostivice

velikost

2 x 197 m2 (5+KK + 2G)

STATUS

Ve výstavbě

RD Hostivice - EXT zahrada NOC (kopie 2)
O projektu
 
Rodinné domy Hostivice je komorní projekt, dvou samostatných moderních nízkoenergetických dřevostaveb. Jsou citlivě zakomponované do původní zástavby a nabídnou budoucím majitelům nejen praktické dispozice s dvougaraží, ale také zajímavě a efektivně řešené terasovité zahrady, čímž vzniká rozmanité využití pozemku.
 
Klidná, rodinná atmosféra, moderní a nadčasový design, příroda, udržitelnost v rámci výstavby a ohledem na životní prostředí, to vše nabízí IMMA –  Rodinné domy Hostivice.
Lokalita
 
Na blízku přírodě i centru hlavního města, to vše nabízí Hostivice v okrese Praha – západ. Dvacet minut od centra Prahy autem, patnáct minut od letiště Václava Havla. V Hostivici je vlakové nádraží, autobusová doprava i nedaleký nájezd na Pražský okruh. 
 
Součástí území Hostivice je chráněná přírodní památka Hostivické rybníky nebo Hostivická Višňovka. 
 
Hostivice nabízí veškerou občanskou vybavenost, mateřskou školu, základní školu, gymnázium, ZUŠ, lékaři, lékárny, hřiště, knihovna, obchody i Sokolovnu.
render.0004 (kopie)
Standardy
 
Domy nabízejí nadstandardní vybavení, designové prvky a zahrnují moderní technologie, které splňují vysoké nároky pro váš nový domov.
 

Vytápění je řešeno kombinací el. podlahového vytápění MWIRE včetně Wi-fi termostatů v každé místnosti, rekuperace Jablotron Futura včetně přídavné jednotky COOLBREEZE pro chlazení domu, tepelné čerpadlo pro ohřev TUV Alpha Innotec 260 litrů, příprava pro FVE, předokenní hliníkové žaluzie, okenní systém JIS Elegant s 6 komorovým profilem a trojsklem, gabionové oplocení, venkovní terasa ze sibiřského modřínu.

Pečlivě jsou vybrány také interiérové standardy, velkoformátová dlažba Marazzi, interiérové dveře 2300 mm – bílé, matné, bezfalcové s černým kováním, magnetický zámek, do obývacího pokoje černé hliníkové posuvné dveře s tmavým kouřovým sklem.

V 2.NP + schodiště vinyl Quick step – dekor dub, dveře 2300 mm – bílé, matné, bezfalcové s černým kováním, magnetický zámek.

V koupelnách sanita a podomítkové baterie Grohe Essential, bidetové spršky, obklady Marazzi.

 
Na zahradách domů bude položený travní koberec.
Udržitelnost
 
Vlivu samotné výstavby na okolí a životní prostředí přikládáme v IMMA velkou důležitost. Proto v rámci spolupráce s iniciativou Sázíme Česko za každý dům vysázíme zhruba 40 stromů, což je odpovídající množství použité při jeho výstavbě. Jakmile budou stromy za váš nový vysněný domov vysázeny, obdržíte navíc e-mail s GPS souřadnicemi jejich umístění.
 
Dřevostavby IMMA jsou vysoce ekologické. Samozřejmostí jsou přípravy pro fotovoltaiku, chlazení čerpadlem i vzduchotechnika s rekuperačním větráním.
RD Hostivice - EXT ulice
Prodejní cena
 
Dům SO01 (levý) – 20,5 mil Kč
Dům SO02 (pravý) – 20,5 mil Kč
render.0003 (kopie)

Máte dotazy?

Explore
Drag