Skip links
2022

Imma Lake House

Sdílet:

typ stavby

Rodinný dům

LOkace

Praha východ - Chýně

velikost domu

377 m2

STATUS

Ve výstavbě

opmng vila chyne EXT 20
O projektu 
 
Imma Lake House je unikátní projekt rodinné vily. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s moderním funkcionalistickým designem, která je v atraktivní lokalitě Praha západ – Chýně.
Únik od ruchu velkoměsta, klid, bezpečí, příroda, minimalistický design, udržitelnost v rámci výstavby a ohledem na životní prostředí, to vše nabízí IMMA –  Vila U Rybníka.
 
Romantický výhled na rybník, vzrostlé stromy, výhled do zeleně, promyšlená dispozice domu, sauna, slunná střešní terasa, posilovna – zde se mění sny o dokonalém bydlení ve skutečnost a přitom na dosah velkoměsta.
Lokalita
 
Klid, soukromí, bezpečí, krásná příroda, rybníky, Litovický potok a to vše dvacet minut od centra Prahy autem, patnáct minut od letiště Válava Havla.
Zvolit lze i jinou možnost dopravy, vlakem nebo autobusem přímo z obce.
 
Chýně nabízí kompletní občanskou vybavenost a status nejrychleji rostoucí obce v České republice je oprávněný. Mateřská škola, základní škola, pošta, lékaři, víceúčelová sportovní hala, knihovna, restaurace, kavárny, supermarket a to vše po ruce a v pěší dostupnosti.
A7307A50-46F2-4F79-B4E4-CB1381E5BC65_1_201_a
Standardy
 
Výjmečnost vily podtrhují i nejmodernější technologie a nadstardní vybavení : chytré řízení LOXONE, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, rekuperace, FVE s bateriovým úložištěm, hliníková okna i vchodové dveře v černé barvě s kalenými ESG skly, všechny otvíravá okna jsou opatřena čidly, všechna okna mimo garážového jsou opatřena černými exteriérovými motorickými žaluziemi, garážová vrata Hormann včetně pohonu s wi-fi modulem.
Vstupní dveře mají elektromotorický zámek, snímač otisků prstů a bezpečnost zajišťují 4 kamery v rámci pokrytí celého domu.
 
Citlivě a vkusně vybrané standardy naleznete i v interiéru vily.
Velkoformátová dlažba, výška dveří 2750 mm se skrytou hliníkovou zárubní, magnetický zámek, černé kování, skryté panty. 2. NP + schodiště dřevěná podlaha, výška dveří 2500 mm se skrytou hliníkovou zárubní, magnetický zámek, černé kování, skryté panty. 

V koupelnách sanita  Villeroy & Boch,podomítkové a termostatické sprchové baterie GROHE, bidetové spršky, zařizovací předměty GROHE, velkoformátová dlažba Marazzi.

Terén zahrady bude zarovnaný, rozhrnutá ornice,  venkovní altán a molo bude zrealizováno dle vizualizace. 

Udržitelnost
 
Vlivu samotné výstavby na okolí a životní prostředí přikládáme v IMMA velkou důležitost. Proto v rámci spolupráce s iniciativou Sázíme Česko za každý dům vysázíme zhruba 40 stromů, což je odpovídající množství použité při jeho výstavbě. Jakmile budou stromy za váš nový vysněný domov vysázeny, obdržíte navíc e-mail s GPS souřadnicemi jejich umístění.
 
Dřevostavby IMMA jsou vysoce ekologické. Samozřejmostí jsou fotovoltaika, chlazení čerpadlem i vzduchotechnika s rekuperačním větráním.
opmng vila chyne EXT sauna fitness[1] (kopie)

Máte dotazy?

Explore
Drag