Skip links
2022

Imma Chalet Krkonoše

Sdílet:

Typ stavby

Horský dvojdům

LOkace

Černý Důl - Čistá v Krkonoších

Velikost

2 x 200 m2

STATUS

Zahájení stavby jaro 2023

IMMA Chalet Krkonoše

Imma Chalet Krkonoše – Černý Důl je luxusní horský projekt, který je tvořen dvěmi samostatnými nízkoenergetickými domy, jejichž umístění a natočení do písmene “ V “, nabízí budoucím majitelům maximální pocit soukromí. Jedná se o výjimečný projekt alpského stylu, který je určený k celoročnímu využití, s moderním designem a veškerým komfortem i pro nejnáročnější klienty.

Dřevostavby Imma Chalet House – Černý Důl nabízejí majitelům možnost relaxace, aktivního sportovního vyžití, ale i klidu, uprostřed čisté horské přírody, v letě i v zimě.

Každý Chalet nabízí dispozici 5+kk, o užitné ploše 200 m2. Přízemí je tvořeno vstupní halou, samostatnou toaletou, pokojem pro hosty, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a saunou, která je prosklená a umožňuje krásný výhled a kontakt se zahradou. Prostorný obývací pokoj s kuchyní a krbem dotváří idylickou horskou atmosféru. Z obývacího pokoje je vstup na terasu, pro možnost příjemného posezení v horském prostředí.

V patře je hlavní ložnice s proskleným štítem a velkoformátovými okny, které nabízejí vstup na balkon. Součástí ložnice je otevřená koupelna, s volně stojící vanou i sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Dále jsou zde dva pokoje, prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, toaletou a komora.

se o výjimečný projekt alpského stylu, který je určený k celoročnímu využití, s moderním designem a veškerým komfortem i pro nejnáročnější klienty.

Dřevostavby Imma Chalet House – Černý Důl nabízejí majitelům možnost relaxace, aktivního sportovního vyžití, ale i klidu, uprostřed čisté horské přírody, v letě i v zimě.

Lokalita

Čistá horská příroda, klid bez ruchu velkých horských středisek, soukromí a možnost odpočinku s výhledem na vrcholky hor, louky a lesy – druhý domov, kam se vždy budete rádi vracet.

5 minut jízdy autem jsou vzdáleny Jánské Lázně se skiareálem Černá hora, který se pyšní až tříkilometrovou sjezdovkou.  Okolí projektu nabízí rozmanité možnosti vyžití – turistické či cyklistické stezky, tenisové kurty, bowling, koupaliště Čistá, Stezka korunami stromů, běžecké tratě.

 

opmng krkonoce int obyvak 2dum 07 (kopie)
opmng krkonose EXT c04 2dum nadhled (kopie 3)

Máte dotazy?

Explore
Drag