Skip links
2022

Imma Weekend House

Sdílet:

typ stavby

Apartmánový dům

LOkace

Černý Důl - Čistá v Krkonoších

Velikost

3 x 110 + 60m2

STATUS

Zahájení stavby jaro 2023

opmng krkonose EXT VECER c01 3dum (kopie)
O projektu
 
Imma Weekend House – Černý důl je stylový horský projekt, který je tvořen třemi apartmány a jedním ateliérem. Cílem tohoto projektu bylo vytvořit luxusní, komfortní víkendové bydlení v horách, s moderním designem, který bude vkusně souznít s okolní horskou atmosférou.
 
Dřevostavby Imma Weekend House – Černý Důl nabízejí novým majitelům možnost relaxace, aktivního sportovního vyžití, ale i klidu, uprostřed čisté horské přírody, v létě i v zimě. 
 
Každý apartmán má dispozici 3+kk, o užitné ploše 98 m2.  Přízemí je tvořeno obývacím pokojem s kuchyní, kde velkorysé prosklení nabízí přímý vstup na terasu a předzahrádku. Dále přízemí tvoří prostorné zádveří, koupelna s toaletou, technická místnost a sauna, která umožní ideální relaxaci po lyžování nebo horské túře. Sklad, který má prakticky řešený samostatný vstup mimo apartmán a slouží k ukskladnění lyží a kol.
V patře jsou dvě ložnice, každá má vlastní koupelnu s toaletou. 
 
Ateliér o velikosti 51 m2, nabízí dispozici 2+kk a je tvořen obývací místností s kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou, samostatnou toaletou, skladem a prostorným zádveřím. K ateliéru patří prostorná terasa s možností příjemného posezení.
Lokalita
 
Čistá horská příroda, klid bez ruchu velkých horských středisek, soukromí a možnost odpočinku s výhledem na vrcholky hor, louky a lesy – druhý domov, kam se vždy budete rádi vracet.
 
5 minut jízdy autem jsou vzdáleny Jánské Lázně se skiareálem Černá hora, který se pyšní až tříkilometrovou sjezdovkou.  Okolí projektu nabízí rozmanité možnosti vyžití – turistické či cyklistické stezky, tenisové kurty, bowling, koupaliště Čistá, Stezka korunami stromů, běžecké tratě.
 
opmng krkonoce int obyvak 3dum 04 (kopie)
opmng krkonoce int loznice 3dum (kopie 2)
opmng krkonose EXT c11 zahrada mezi domy (kopie)

Máte dotazy?

Explore
Drag